Akarkayıt Fiyatları ve Nöbetçi Eczaneler API Servisi

RapidApi üzerinden yayınladığımız API’leri ücretli ve ücretsiz olarak test edip kullanabilirsiniz.

Ekleyen:

min read

scaefy-api

RapidApi üzerinden yayınladığımız API’leri ücretli ve ücretsiz olarak test edip kullanabilirsiniz.

Yeni iki API’nin an itibari ile kullanıma açılmış olduğunu bildirmek isteriz. API’ler hakkında kısaca bahsetmek gerekirse;

Akaryakıt Fiyatları API Servisi

Türkiye’de Akaryakıt dağıtısıcı olarak bilinen 20’ye yakın firmanın güncel fiyatlarını bu API’lar vasıtası ile sizlerde projelerinize entegre edebilirsiniz.

İller ve ilçelere göre, LPG, Benzin, Motorin fiyatlarını anlık olarak, API’lar vasıtası ile edinebilirsiniz.

Fiyatlar tüm dağıtıcı firmalardan anlık olarak alınıp, gün içerisinde 24 defa farklı saat dilimlerinde güncellenmektedir.

Üç farklı endpoint’i bulunan API’lar ile tüm il ve ilçeleri listeleyebilir, il veya il/ilçe parametreleri kullanarak, özelleştirilmiş çıktılar elde edebilirsiniz.

API örneklerini, ücretli ve ücretsiz paketleri edinmek için : https://rapidapi.com/scaefy-web-agency-scaefy-web-agency-default/api/akaryakit-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler API Servisi

Günlük olarak ülke genelindeki nöbetçi eczaneleri, tek bir çıktı ile sorgulayabileceğiniz servistir.

Eczane adı, Eczane adres bilgisi, Eczane harita bilgisi, eczane telefon numarası gibi değerleri listeleyebileceğiniz API, ile tüm Türkiye’de nöbetçi olan eczaneleri projelerinize dahil edebilirsiniz.

Eczane verileri, E-devlet tarafından sağlanan Nöbetçi Eczane dökümanından temin edilir, ve günde 24 sefer farklı aralıklarda sorgulanır.

Tüm örnek çıktılar ücretli ve ücretsiz Nöbetçi Eczaneler API servisi için ; https://rapidapi.com/scaefy-web-agency-scaefy-web-agency-default/api/nobetci-eczaneler-api-turkiye/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp ile destek alın!