İnanın bildiğiniz gibi değil

Heryerde olan her şeyi herkes gibi anlatmak sıkıcı değil mi?
Bizde öyle düşünüyoruz. O zaman şöyle yapalım.
Neler yaptığımıza birde bu açıdan bakalım.

Ürün & Hizmetlerimiz

Uçtan uca entegrasyon ve optimizasyon

Harika sitelerin harika performansları olsun diye, tasarımdan, yazılıma, migration süreçlerinden sunucu odaklılığına kadar çözümler üretiyoruz!

Tema & Eklenti Geliştirme, Özgün Script Yazımı

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, nokta atışı tespit yaparak size en efektif ve sürdürülebilir çözümleri üretmek için deneyimli uzmanlar ile birliktelikler gerçekleştiriyoruz. Gerek mimari gerek ise sektörel çok fazla tecrübemiz var, iddia etmiyoruz, referanslarımızdan bizi sormanızı tavsiye ediyoruz.

İçerik göçü, Optimizasyon ve SEO odaklı çözümler

Altyapınız ne olursa olsun, sisteminizi size optimum organik dönüşü sağlayacak ürün haline getirmenin farklı yollarının olduğunu biliyoruz. En iyi olanı en doğru olanla birleştirip ürünleştiriyoruz. Günün sonunda size kazanç ve dönüşümlerinizi takip etmek kalıyor. En keyifli kısmı da bu değil mi sizce de ?

Yazılım Geliştirme Çözümlerimiz

WordPress Tema Geliştirme

Hazırda olan tasarımlarınız, veya sadece fikir aşamasındaki düşünceleriniz tasarım süreci tamamlandıktan sonra CSS3 HTML5 ve popüler frontend framework’leri kullanılarak Design Patterns prensipleri ile WordPress teması haline getirilir.

WordPress Eklenti Geliştirme

İhtiyacınıza yönelik uygulanacak eklenti geliştirme stratejisi ile temalarınıza dokunmadan hook ve filtreler kullanılarak eklentiler yazılır. Kur çalıştır ile ya da admin panelden düzenlenebilir ayarlar alanları ile kolaylıkla yönetilir bir yapı yazılır. Kodlar optimizedir. Anlamsız sorgular ile sisteminizde ekstra yük ile performans sorunu yaratmazlar.

WordPress Optimizasyon

Mevcuttaki tema ve eklentilerinizin profesyonel araçlar ile sorgu ve performans tespiti yapılılır, SQL sorgularından, filtre, action ve hook’lara kadar tamamı incelenir ve optimize edilir. En az kod ile olması gereken iş çözümlendirilmiş olur. Bunun için yine Sage, Badrock, Twig, Timber gibi harika çatılar kullanırız.

WordPress SEO Desteği

Semrush, aHrefs, Google Lighthouse, Gtmetrix değerleri öncelikli olarak en optimum seviyede geçerlilik sağlanana dek geliştirmeler yapılır, Sayfa içi seo kurgusu planlanır ve geliştirme sağlanır. Sadece eklentiler ile değil profesyonel kod disiplini ve düzenlemeleri ile gerçek SEO optimizasyonu sağlanır.

WordPress Sunucu Optimizasyonu

VPS, VDS, ve dedike edilmiş makinalarda barınan WordPress projeleriniz, en iyi performansa dayalı olarak optimize edilir. Süreç içerisinde Jenkins, Github Automations / Actions gibi eklemeler ile CI süreçleri sürdürülebilir hale getirilir.

WordPress API Entegrasyonu

Üçüncü taraf bir uygulama ya da API ‘yi sistemlerinize gerek REST Api kancaları gerek ise eklentileştirilmiş senaryolar ile saatler içerisinde entegre edebiliriz.

WordPress İyileştirme

Güçlü projelerin güçlü alt yapıları için mevcuttaki projelerinizin SEO ve yazılımsal iyileştirmelerini kapsayan süreçleri birlikte planlayıp ihtiyaçlıklarınıza göre proaktif çözümler sunuyoruz.

Laravel Script Geliştirme

Son senelerin en popüler framework’ü olan Laravel ile harika ötesi, çok güçlü projeler inşa ediyoruz. SOLID prensiplerinden uzaklaşmadan en iyi yazılım tasarımı ile layered özel projeler geliştiriyoruz.

Laravel Optimizasyonu

Mevcuttaki laravel projelerinizi hep daha iyi performansa odaklı, yalnızca yazılımsal değil SEO katmanlarını da değerlendirerek optimize ediyoruz.

Lumen Proje Geliştirme

Headless projeleriniz için Lumen destekli yapılar inşaa ediyoruz. DTO kavramlarını benimseyerek ilerlediğimiz süreçlerde, en iyi RESTful apileri dizayn ediyoruz.

SEO Çözümleri

Projenizin altyapısı farketmeksizin, yerleşik olarak olmazsa olmaz SEO bileşenlerini sizler için geliştirip, yeteneklerimiz dahilinde projenize uyguluyoruz.

Google Lighthouse, Gtmetrix, Pingdom, Semrush gibi araç ve servislerden geçerli puan alınması için bir süreç başlıyor ve MYSQL sorgularınız, HTTP istekleriniz minimize edilerek ışık hızında açılan web sayfaları haline getiriyoruz.

WordPress kullanıcıları için sadece eklentiler kurup bırakmak yerine, sorunun ana kaynağına sebep olan kodu yeniden yazıyoruz.

Öyle ki üretilen dinamik sayfaları tamamen SSR teknolojileri ile server tarafından render edip son kullanıcıya bu çıktıları sunuyoruz. Günün sonunda artık dinamik içerikleriniz statik sayfalar gibi davranıyor ve sunucu kaynaklarınızı kullanmıyor bile.

Migration / İçerik Göçü

Özellikle bizim geliştirdiğimiz WordPress’in SEO ve performans canavarı olduğunda iddialıyız! Bu nedenle şimdiye kadar bildiğiniz tüm yapıları unutun! Hepsini WordPress eko sistemine kayıpsız bir şekilde geçiriyoruz.

Sizde internet dünyasının 60%~ sinin kullandığı bu mükemmel eko sistemi kullanmaya başlıyor ve farkı dönüşler ile görme serüvenine dahil oluyorsunuz.

Tamamen Şeffaf İş Akışı

Hallediyoruz ile değil, Trello & Jira & Git ve Tmetric & Slack ile…

Projenizin deadline’ını yakalamak için kilometre taşları yaratıp ufak sprint’ler ile tüm akışı sizler ile de paylaşıyoruz. Yazılan kodun adımlarını, gün aşırı / saatlik güncellemeleri hem test adreslerinden hem de takip araçlarından an be an takip edebiliyorsunuz.

GIT ve Git Actions’lar ile CI ve Development süreçlerini şefafça takip edin.

Görev yönetimi ile işin akışına bir proje yöneticisi gibi hakim olun.

Kodun tüm evrilme süreçlerini göz göre göre sizde takip edin.

Gerekirse günlerce konuşalım ama en iyisini yazmak için Slack ile harika bir iletişim ağında birlikte ilerleyelim.

WhatsApp ile destek alın!